Thursday, January 3, 2013

New Year resolutions / Uue aasta lubadused

As probably 99% of people, I also made some new year resolutions which I'm going to share with you too (at least some):
1) Exercise! When the yucky weather goes away and streets are clean, I will walk to/from work. That will give me 1h of walking daily.
2) More veggies, less meat! I'm not planning on becoming a vegetarian but I want to learn to cook delicious vegetarian dishes.
3) Learn how to shop online and research for stores that ship to my country. Beauty-stuff is so over-priced here and the selection is quite poor.
4) Dream more! If you don't dream, your dreams will never come true :)
5) Will go to makeup classes this year aswell.
I realized that making this year a great one, is in my own hands, so I know for sure that 2013 will be a very successful year!

Be happy!


Nagu ilmselt kõik inimesed, mõtlesin ka mina lõppenud aasta viimastel päevadel oma elu üle järele :) Ja jõudsin järeldusele, et uue aasta õnnelikuks tegemine on ainult minu enda kätes, seega ma tean juba ette, et aasta 2013 tuleb üks hea ja õnnestunud aasta.
Siiski panin enda jaoks kirja mõned lubadused, mida on paslik ka teiega jagada:
1) Rohkem liikumist! Kui see talv läbi saab ja tänavad puhtad, hakkan käima jala tööle/koju. Tavaliselt võtab see mul aega 30 minutit, seega tund jalutamist päevas on täiesti paras liigutamine.
2) Rohkem köögi-ja puuvilju, vähem liha! Lihasöömisest ei suuda ma iial täielikult loobuda kuid tean, et õigesti maitsestades on võimalik väga maitsvaid taimetoite valmistada :)
3) Õpin selgeks ja uurin välja, kust ja kuidas online'is šopata. Nii on võimalik säästa üsna arvestavaid summasid, sest Eestis on enamus ilutooteid ülikallid ja valik ka üsna ahtake.
4) Unistan rohkem! Viimati unistasin vist teismelisena... aga kui pole unistusi, siis ei saa need ka ju täituda!
5) Lähen ka sel aastal meigikursustele :)Olge õnnelikud! 

No comments:

Post a Comment