Sunday, January 6, 2013

Bourjois Intuitive Liner

In my last wishlist there was the famous Clarins 3-dot liner. When Liis let me know in the comments that it has a cheaper twin, I couldn't resist and rushed out to get Bourjois Intuitive Liner. It cost a bit over 10 euros. It has three little felt tips which allows you to get really close to your lashline to create a nice line or to fill in the little gaps between your lashes. That's what I have used this liner almost every day since I made the puchase. I love this effect I have after filling in my lashline, seems like I have tons of lashes :) I really recommend this for someone who's not yet a pro with using a liner, it's really easy to use and it doesn't smudge.
I give this liner 5/5.
There is a very good review of both mentioned liners HERE. This review actually encouraged me to pick the cheaper version :)

Tegin eelmise aasta viimastel päevadel postituse oma hetke soovidest. Üks neist oli tuntud Clarins'i 3-dot liner silmalainer. Siis aga kirjutas Liis kommentaaridesse, et sellel laineril on olemas kaksikvend aga soodsama hinnaga, mistõttu ma ei suutnud vastu panna ja soetasin endale Ideaalkosmeetika poest Bourjois Intuitive Liner'i, mis maksis veidi üle 10 euro. Sellel on kolm ülipeent vildikaotsaga laineriharjakest, mille abil on võimalik ripsmejoonele väga lähedale tõmmata ilus lainerijoon või siis täita ripsmete vahelisi tühimikke. Just selle viimase jaoks olen ma nädala jooksul pea iga päev seda lainerit ka kasutanud. Tulemus jääb loomulik ja tekitab tihedate ripsmete efekti. Olen sellest lainerist väga suures vaimustuses, soovitan kindlasti neil, kes laineriga väga suured sõbrad veel ei ole, proovida seda kolmeotsalist lainerit. Väga multifunktsionaalne ja kerge kasutada. Boonuseks see, et püsib kenasti peal ega määri. 
Annan hindeks 5/5.
P.S. Väga hea võrdluse Clarins'i ja Bourjois lainerite kohta leiab SIIT (inglise keeles). See võrdlus julgustaski mind valima just soodsama variandi.

1 comment:

  1. No nüüd pean ka ära proovima, pikemat aega juba kahevahel, kas soetada või mitte. ;)

    http://genefic.blogspot.com/

    ReplyDelete