Wednesday, June 29, 2016

Review: ECO Cosmetics

A little while ago I became more conscious about the ingredients in the products I am using and am transitioning to more natural products (introduction HERE). One of the natural beauty products I never really became friends with were shampoos because they usually didn't lather that well which made me feel that they didn't wash my hair clean. 

A few months ago my good friend gave me ECO Cosmetics Moisturising Shampoo as a gift and I was pleasantly suprised by it :) Even though my hair is greasy (which means that on the second day I need dry shampoo to survive the day) this moisturising shampoo didn't make my hair heavy or more greasy as any other moisturising shampoo would, it lathered very well and I didn't really need to use a conditioner afterwards. This shampoo is 100% natural origin which amazes me.
So when this bottle ended I bought another shampoo from ECO Cosmetics, this time it was Volumizing Shampoo which I love even more. This one also lathers very well and I don't need any conditioner with it also. This one is 100% of natural origin aswell. I bought one bottle for my sister who is allergic to tea tree oil and therefore haven't tried many natural shampoos but this one doesn't have tea tree oil in it so hopefully it will suit her :)
Both of these shampoos didn't irritate my scalp nor created itchiness or dandruff. Yay! :)
The second purchase I made from ECO Cosmetics was their Sun Lotion NEUTRAL SPF 50 which I am planning to use soon on my long vacation in Spain. I am always very careful with exposing my skin to the sun and believe that this SPF 50 will help me and my mini-me enjoy the sunny weather to the max because it's suitable for sensitive skin and also for children :)

If you are looking for more natural products in your hair and skin care I strongly suggest you try ECO Cosmetics products. All of their products are natural and have numerous certifications to prove it :)

P.S. This post is not sponsored :)


Mõni aeg tagasi otsustasin hakata järk-järgult vahetama oma tavapäraseid tooteid looduslikemate vastu (algusest saad lugeda SIIT). Üks toode, millega ma seni kunagi päris sõbraks ei saanud, olid looduslikud šampoonid. Need lihtsalt ei vahutanud piisavalt, mistõttu mulle jäi mulje, et need ka ei pese mu juukseid puhtaks.
Paar kuud tagasi sain oma healt sõbrannalt kingiks ECO Cosmetics Sügavniisutava šampooni, mis üllatas mind vägagi positiivselt. Esiteks vahutas see hästi, ei muutnud mu juukseid raskeks ega rasusemaks (nagu enamik niisutavaid šampoone seni teinud olid) ning ma ei vajanud pärast šampooni kasutamist ka palsamit. Lisaks kõigele on selle šampooni koostisosad 100% looduslikku päritolu.
Seega, pärast niisutava šampooni lõppemist, tellisin endale järgmise ECO Cosmetics šampooni, sedakorda Kohevust andva šampooni. Ka see vahutas mõnusalt, ei ärritanud mu peanahka ning ma ei pidanud ka sel korral kasutama palsamit. Selle šampooni koostises on samuti 100% looduslikud ained. Ostsin sama šampooni proovimiseks ka oma õele, kes seni on looduslikest šampoonidest hoidunud, sest enamik neist sisaldavad teepuuõli. ECO Cosmeticsi oma siiski mitte, seega loodan, et see šampoon sobib ka mu õele.
Mõlemad proovitud šampoonid ei ärritanud mu peanahka ega tekitanud kõõma, mis on ülisuur pluss :)
Teise tootena tellisin endale ja mini-me'le Neutral Päevituspiima SPF 50, mis sobib nii tundlikule nahale kui lastele. Läheme varsti pikemale puhkusele Hispaaniasse ning loodan, et see päevituspiim hoiab meid päikesepõletuste eest ja saame julgelt ohtralt d-vitamiini manustada :)

Kui mõlgutad samuti mõtteid looduslikuma hoolduse proovimise teemal, siis ECO Cosmetics tooteid julgen senise kogemuse põhjal kindlasti soovitada. Eriti seetõttu, et igasuguseid öko ja muid sertifikaate on neil küllalt :)

Mina ostan ECO Cosmetics tooteid Rohelise Riiuli e-poest ning lisainfot leiab ka ECO Cosmetics Eesti Facebooki lehelt SIIT :)

P.S. See postitus ei ole makstud reklaam :)

No comments:

Post a Comment