Tuesday, May 3, 2016

Wishlist: H&M Beauty

I guess all of you know alreadyt that H&M has its own beauty line.
I have been wandering around their beauty counter for months but haven't yet decided what to get.
Since H&M finally has an online shop in my country, I decided to browse what they have and create a list of things I'd like to try. The very affordable price is a welcomed bonus ;)

I have never enough of eyeshadow palettes so I would gladly try out one of these LINK.
I'm not loving the eyeshadow primer I currently use so why not see if H&M's eye primer is any good LINK. I am obsessed with eye shadow pencils because they are so quick and easy to use. H&M has some really lovely shades LINK.
Liquid lipsticks have been in trend for a while now so I'd like to see how good their Velvet Lip Creams are LINK. I ran out of my brush cleanser and need one to take with me and for spot cleaning. H&M's Brush Cleanser Spray appeals with its super affordable price LINK.

Have you tried H&M beauty line? Do you have any favourites and suggestions?
:)(:

all pictures are taken from H&M websites


See, et H&M'il on oma ilutooted, pole enam mingi uudis.
Uudis on hoopis see, et lõpuks on H&M'il Eestiski oma veebipood, mida ma ootasin pikisilmi alates hetkest kui see pood Eestisse jõudis.
Võtsin ette nende veebipoe ja kolasin veidi ilutoodete vahel ringi. Rõõmu teeb ka brändi taskukohane hind. Siin valik kosmeetikast, mida hea meelega prooviksin :)

Lauvärvipalette ei ole mul kunagi liiga palju ning veel üks lisaks ei teeks paha LINK. Veebis on saada vaid üks toon aga poodides olen näinud neid vähemalt kolmes eri toonis.
Kuna minu hetkel kasutuses olev lauvärvi aluskreem mind ei rahulda, prooviksin hea meelega, kuidas H&M'i oma töötab LINK.
Lauvärvipliiats on toode, mis oma kasutuslihtsuse poolest on mu vaieldamatu lemmik. H&M'i valikus on mitu kena värvitooni LINK.
Vedel huulepulk (otsetõlge sõnast liquid lipstick) on populaarsust kogunud juba vähemalt aasta ning ka mind intrigeerib see toode. H&M Velvet Lip Cream'i läheksin poodi proovima küll LINK.
Meigipintslite puhastusvedelik sai mul just otsa ning vajan käepärases suuruses spreid, mida hea kaasas kanda ja kiirpuhastuseks kasutada. H&M'i pintslipuhastaja rõõmustab oma väga hea hinnaga LINK.

Kas oled proovinud H&M ilutooteid? Kas oled nende veebipoest juba midagi ka soetanud?
Kas sul on mõni lemmik H&M kosmeetikum, mida julged soovitada?
:)(:


No comments:

Post a Comment