Sunday, March 8, 2015

What's in my handbag?

I switched my handbag about a week ago because I got fed up carrying around a handbag and a laptop bag together.
I got the handbag I was talking about in my fall wish list post from H&M.
I still see the handbag in stores in different colour variations (LINK) so if you want a good big handbag that's affordable, I suggest you check it out. I love my dark grey version the most :)

What I love the most about this bag is it's size - I can fit my 15.6" work laptop in it and doesn't have to carry two bags around. Plus it has held it's shape perfectly.

I have my beloved Moleskine diary in my bag, I have the 18 months weekly diary with soft cover. I love Moleskine diaries and that's my third one I've bought.
And then the usual - my Coach makeup bag which I've had for ages, a pencil-case from Tiger Store where I have pens, post-its, paperclips etc. By the way - I love Tiger Store for stationery shopping - they have large variety of stuff for a very affordable price and they look both cute and colorful.
Then there's my wallet, a perfume bottle and my Tangle Teezer.

That's what I had in my handbag just after switching bags. Today there's receipts, chewing gum and all sorts of other crap in it as well :D
Do you keep your handbag tidy?
:)(:


Vahetasin umbes nädal tagasi oma käekoti välja, sest tüdinesin mitme koti kaasaskandmisest.
Minu sügiseses soovide nimekirjas oli see H&M'i käekott, mille siis ka soetasin.
Tänagi on seda tüüpi kotte poes erinevates värvides saada, seega kui soovid mahukat käekotti, on see just sobiv variant. Valikus olnud toonidest on see tumehall minu lemmik.

Selle käekoti puhul meeldib mulle enim selle suurus - see mahutab mu 15,6" tööarvuti ning suure koguse dokumente, mida igapäevaselt kaasas tassin. Nii ei pea ma enam lisaks käekotile ka läpakakotti kaasa vedama.
Kotis on kaasas ka mu poolt palavalt armastatud Moleskine märkmik - minul on 18 kuu versioon, mis algas eelmise aasta juuliga. Ma armastan neid märkmikke ning see on mul juba kolmas.

Veel kannan kotis kaasas oma Coach meigikotti, mis on mul juba mitu aastat vastu pidanud ja näeb ikka välja nagu uus ja Tiger Store'ist ostetud pinalit, milles pastakad, post-it'id, kirjaklambrid jm.
Tiger Store'ist meeldibki mulle enim osta just kirjatarbeid - valik on suur ja rõõmsates värvides.

Käekotis on mul alati ka rahakott, mõni parfüüm ning Tangle Teezer.

Koti sisu pildistasin siis kui asjad kotti ümber pakkisin ning tänaseks on lisaks pildil olevale kott veel igasugust pahna täis - nätsud, tšekid jne.

Kas sinu käekott on alati korrastatud?
:)(:

No comments:

Post a Comment