Saturday, May 10, 2014

My 1st iHerb haul / Minu esimene ost iHerb'ist

Eestikeelne tekst on allpool

iHerb is an awesome online shop of organic and healthier stuff where you can find tons of health products such as supplements, herbs, makeup, products for the house, kids, pets, sports etc etc. The awesome thing in addition to that is that they ship worldwide :)

So, of course I had to hop on the wagon and ordered some beauty items. The international airmail shipping I used takes 1-4 weeks and I got my package in less than two weeks.

So, my first picks were - Real Techniques Miracle Complection Sponge ($6 link for ordering), e.l.f. High Definition Undereye Setting Powder that comes with a tiny brush that is in my opinion too small for the large under eye area($3 link) and Physicians Formula Organic Wear Jumbo Lash Mascara ($9.55 link).
iHerb usually puts a little extra in each order so I got myself a little clipper :)

I've already tested the RT Miracle Complexion Sponge and wow! Applying my foundation is so easy and quick that I might even switch from brushes to this one :) It literally takes me about 10-15 seconds to apply all of my foundation. Let's see how I feel about it when I've used it a little more but my first impressions are really good.
Which I can't really say about the e.l.f. Undereye Setting Powder. First, it has sparkles in it. Yes, chunks of sparkles... And though it sets my concealer so it won't crease or move, I feel that my fine lines become more visible. We'll see, how that goes after some time.
I haven't tried the PF mascara yet because I have 2 mascaras in use at the moment, so I'll get back to you with a review on that :)

By the way - iHerb has always a bunch of special offers going on, so for example you can get 20% off on the entire selection of Physician's Formula until 14th of May.
So if you've been wanting to try something from the range I suggest you order it from iHerb.

If you haven't ordered from iHerb before, you can get $5 off your first order if you spend less than $40 or $10 off if you spend more than $40 using a code LWH786.

I already have a bunch of stuff in my shopping cart and even more on my wishlist :D
A little warning - this shop is addictive :D

Disclaimer - not a sponsored post. All opinions are honest and my own :)


iHerb on suur veebipood, mis müüb orgaanilist ja tervislikumat kaupa, sealhulgas kosmeetikat, keha-ja juuksehooldust, toidulisandeid, tooteid kodule, lastele, lemmikloomadele jne jne. Parim asjaolu on see, et iHerb postitab tooteid üle maailma. Mina kasutasin International Airmail'i, mis maksab 4$ ning pakk tuleb kohale 1-4 nädalaga. Minu pakk tuli kohale veidi vähem kui 2 nädalaga. 
P.S. Kui Eestisse tellitud paki maksumus (ilma postikuluta) ületab 21,98€, tuleb maksta tollimaksu.

Tegin veidi aja eest oma esimese tellimuse ning sain mõni päev tagasi oma paki kätte.
Tellisin Real Techniques Miracle Complection Sponge meigisvammi ($6 link), e.l.f. High Definition Undereye Setting Powder kinnitava puudri silmade alla, millega on kaasas ka tilluke pintsel, mis on minu arvates silmade all kasutamiseks küll liiga väike ($3 link) ja Physicians Formula Organic Wear Jumbo Lash Mascara ripsmetušši ($9.55 link). 
iHerb lisab tavaliselt pakile juurde ka väikese kingituse, mina sain lõbusa klambri, mis kindlasti kodus kasutust leiab.

RT meigisvamm jättis ülihea esmamulje - sellega saab väga kiirelt ja mugavalt jumestuskreemi peale kanda ja tulemus jääb ühtlane. Mul kulub kogu näo katmiseks 10-15 sekundit. Ma olen vaimustuses :)
Kahjuks ei saa aga öelda, et e.l.f. puuder oleks mu ootustele vastanud, sest selles on üsna suured sädelevad tükid sees. See küll kinnitab peitepulga ega lase sel päeva jooksul vagudesse koguneda ja liikuda kuid mulle tundub, et mu peened kortsukesed silmade all muutuvad rohkem nähtavaks. Eks katsetan veel ja vaatan, kas saan selle kinnituspuudriga paremaks sõbraks.
Kuna mul on hetkel 2 ripsmetušši kasutuses, ei hakanud PF tušši veel avama aga kui seda teen, annan kindlasti oma muljetest teada.

iHerbis on alati käimas mitu sooduskampaaniat - 14. maini kehtib kogu Physician's Formula kaubavalikule 20% soodustus.
Kui sa pole veel iHerbist tellinud, siis kasutades koodi LWH786, saad oma esimeselt ostult 5$ allahindlust kui tellimuse maksumus jääb alla 40 dollari. Kui aga tellid enam kui 40$ eest, saad sama koodi kasutades 10$ allahindlust.

Mul on järgmine tellimus juba komplekteeritud ja soovinimekiri ka päris pikaks veninud.
Hoiatan - see veebipood on sõltuvust tekitav :D

P.S. See ei ole sponsoreeritud postitus. Kõik arvamused ja mõtted on ausad ning isiklikud

3 comments:

 1. Mulle ka iHerb meeldib, kasutan tavaliselt DHL-i ja see tuleb 3-4päevaga kohale. Viimase kahe paki puhul pole ma ekstra asju saanud enam.

  ReplyDelete
  Replies
  1. esialgu rahuldas mind ka see ligi 2-nädalane ootamine aga eks kui tellin midagi, mis hirmsat moodi kripeldab, kasutan kindlasti ka DHLi :)

   Delete
  2. Selle puhul ainus häiriv on, et DHL kunagi ei küsi millal sobib kuller ukse taha saata. Helsingis tavaliselt on ta 15.00 ukse taga, aga mina alles hakkan töölt ära tulema siis.

   Delete