Sunday, December 8, 2013

Asendamatud reisipintslid / Brushes on-the-go

Kui jutt käib meigi pealekandmisest, olen ma absoluutne pintsliinimene. On vaid paar toodet, mida ma kannan peale ja hajutan sõrmedega (silmameigi aluskreem ja paar kreemlauvärvi). Igasugused švammid, käsnad jms jääb minust enamasti puutumata.
Eelmises postituses lubasin järgmisena kirjutada oma asendamatutest pintslitest, mis minuga alati reisides kaasas käivad.

Neid on kõigest kus ja alustan nendest, mida kasutan näol:
jumestuskreemi kannan peale realTechiques buffing brush pintsliga (või sama brändi stippling või expert face brush'iga või siis erinevate Sigma kabukidega nagu näiteks F82 või F84).
Tumedate silmaaluste peitmiseks kasutan alati erinevaid peitekreeme, mida hajutan Sigma P86 precision tapered pintsliga. See on mõnusalt väike ja teravdatud otsaga, millega on väga mugav pääseda ligi ja katta täpselt kõik väikesed kumerused ja kaarekesed silma ümbruses.
Põsepuna pealekandmiseks kasutan alati Sigma F40 large angled contour pintslit.

Ka silmadel kasutan enamasti kolme pintslit -
lauvärvi meeldib mulle peale kanda Sigma E55 eye shading lapiku pintsliga. Olen just seda tüüpi pintsliga niivõrd ära harjunud, et ei kujutagi muud tehnikat ette :)
Hajutamiseks on minu vaieldamatu lemmik Sigma E25 blending pintsel. Teeb hajutamise kiireks ja lihtsaks, jätes mulje, et silmameiki on teinud tõeline professionaal :D
Perfektse kulmukaare joonistamiseks olen juba paar aastat kasutanud Make Up Store pintslit number 210.

Kõik need pintslid on korduvalt läbinud pesu ja kestavad veatult juba aasta või rohkem, seega igati usaldusväärsed tööriistad :)When it comes to applying makeup, I religiously use brushes. All other kind of tools are not my thing at all :D
When on the go, I always take these six brushes with me. 

For the face:
I apply my foundation with realTechiques buffing brush (or with their stippling or expert face brush, or Sigma kabukis such as F82 or F84).
To apply concealer, I use this Sigma P86 precision tapered brush which allows me to reach to every corner and angle of my eyes :)
For the blush I always use Sigma F40 large angled contour brush.

On my eyes I always use Sigma E55 eye shading for applying my eyeshadows and I love to blend them with Sigma E25 blending brush.
For my eyebrows I've been using Make Up Store brush number 210.


No comments:

Post a Comment