Wednesday, November 27, 2013

Nädalavahetuse reisimeik / What's in my weekend travel makeup bag?

Viimasel ajal on olnud mitmeid kordi vajadus kaasa võtta vaid hädavajalik meigiarsenal. Ma ei armasta ülepakkimist, mistõttu on minu reisimeigikott üsna õhuke kuid täis väga vajalikke tooteid.

Sellistel lühireisidel kasutan alati oma pehmet ja mõnusat fuksiaroosat Clinique meigikotti, mis on mul olnud juba sada aastat! See on piisavalt väike kuid mahukas ning lisaks on tal põhja all tõmblukuga suletav eraldi osa meigipintslite hoidmiseks.
Jumestuskreemina kasutan hetkel Lancome Teint Renergie Lift toonis 010, mis sisaldab SPF 20. Seda on imekerge hajutada, katvus on keskmine, püsib peal üsna hästi ega oksüdeeru. Rasuse naha omanikud peaksid selle kindlasti puudriga kinnitama. 
Tumedate silmaaluste peitmiseks kasutan L'Oreal Touche Magique valgustpeegeldavat pulka, mida olen ära kasutanud juba peaaegu 2 tükki.
Lauvärvide primer'ina on kasutusel Avon'i aluskreem toonis light beige. See on piisavalt kreemjas, mistõttu ei venita ma oma laugusid seda hajutades. Aitab lauvärvidel veatuna püsida hilisööni, seega igati kiiduväärt toode :)
Hiljuti UKst saadud Sleek'i lauvärvipalett toonis 578 Storm on muutunud minu selle sügise lemmikuks. Kõige rohkem olen kasutanud ülemise ja alumise rea kõige vasakpoolsemaid pruunikaid toone ning ülemise rea kahte parempoolsemat roosat ja ploomikarva tooni. See on väga mitmekülgne palett, millest kõik leiavad sobivaid toone. Üleüldse on Sleek niivõrd võrratu kosmeetikafirma, et ma tõesti soovitan nende tooteid proovida. Ka hind on lihtsalt suurepärane nii hea kvaliteediga toodete kohta :)
Kulmudel kasutan Oriflame Beauty kulmupaletti. Segan omavahel tumedat ja heledamat tooni ning saan endale täiuslikult sobiva kulmukaare. Olen seda toodet kasutanud igapäevaselt vist juba enam kui aasta aega ja tundub, et seda jagub elu lõpuni :D Kulmuvärvi kinnitan Lumene Blueberry Eyebrow Fixing Gel'iga.
Põskedel armastan sügistalvisel hooajal kasutada rohkem roosasid toone. See Yves Saint Laurent Blush Variation põsepuna toonis 2 on minu truu kaaslane olnud juba aastaid. Annab kauni kuma ja värske välimuse. Püsivus on ka täitsa korralik!
Ripsmetušina kasutan MaxFactor Masterpiece Max'i, millest on saamas minu uus lemmik. Eraldab, pikendab ja koolutab ripsmeid nii, et eraldi koolutajat kasutada polegi vaja. Tihedust just väga palju ei lisa aga seda pole ka igapäevaselt vaja :) 
Silma veejoonel kasutan Avon Glimmerstick silmapliiatsit toonis blackest black. Sellest on saanud minu uus lemmik, sest see on minu tundlikele silmadele piisavalt pehme ja õrn ning püsib kenasti umbes pool päeva. Siis tuleks veejoon uuesti üle käia.

Oma asendamatutest meigipintslitest, mis minuga alati kaasas käivad, kirjutan õige pea :)
Olge rõõmsad!


Lately I've had to take my essential makeup bag to small weekend travels quite often. These are the products I've been using and loving recently!

I always use my soft and cosy fuchsia Clinique makeup bag which I've had for hundred years :D 
It's small but spacious and has a separate compartment for brushes in the bottom locked with a zipper.
As a foundation I've been using Lancome Teint Renergie Lift in shade 010. It has SPF 20 in it, blends very easily, doesn't oxidise and looks nice whole day. Ladies with oily skin should use powder on top, though. To cover my dark under-eye circles, I've been using L'Oreal Touche Magique illuminating stick and I've gone through almost two of them :)
In the autumn/winter season I love to use more pinky shade blushers. So my good friend for years have been Yves Saint Laurent Blush Variation in shade 2. It makes my face look so fresh and awake and gives a nice glow :)
Eyeshadow primer is my essential tool. I love Avon primer in shade light beige. It's so creamy and soft that I don't have to drag my eyelids while applying it. It makes my eyeshadow stay put until midnight which makes it a very worthy product for such a small price :)
I've been absolutely loving my latest goodie from UK - the Sleek eyeshadow palette in 578 Storm. It's so versatile and the quality and pigmentation is just awesome. Plus it's very affordable! I really suggest you check out their products!
To groom my eyebrows, I've been using Oriflame Beauty eyebrow palette for over a year. I mix the dark and lighter shade to create perfect eyebrows. I use Lumene Blueberry Eyebrow Fixing Gel on top and this is so far the best product I've used for it.
My latest favourite mascara has been MaxFactor Masterpiece Max. It separates, gives length and I don't have to use a curler because this mascara does the job itself! Amazing! It doesn't give much volume but I don't need it on daily basis :)
I've also been loving Avon Glimmerstick in blackest black on my waterline. It's soft and gentle on my sensitive eyes. I have to re-apply it once during the day but still, I like it :)

I will write a post about my essential makeup brushes quite soon :)
Stay tuned and stay happy!

2 comments:

  1. Storm näeb ikka jube ilus välja, pean ikka endale selle ostma!

    ReplyDelete
    Replies
    1. Eleriin, sina pead selle KINDLASTI soetama, eriti arvestades kui ilusad, julged ja värvilised on sinu loodud meigid! :) Lisaks ei jää Sleek'i palettide puhul mind iial südametunnistus vaevama, sest neid palette soovitades garanteerin, et kõik jäävad rahule :)

      Delete