Sunday, October 27, 2013

Öised abimehed / Night-time routine

Kuigi ma olen oma korteris elanud juba poolteist aastat, on ikka veel üht-teist mööblist puudu. Seetõttu hoian oma voodi kõrval ühte väikest punutud korvikest toodetega, mida igal õhtul kasutan.
See pole korv, kus oleks minu kõigi aegade lemmikuimad tooted (kuigi 3 neist seda siiski ka on), vaid neis on sellised põhilised asjad, mida õhtuti kasutan. Lisaks panen sinna korvi tooted, mida kindlasti tahan tühjaks kasutada.
Esimene lemmikustest on Kerastase Elixir Ultime juukseõli, mida kasutan ülepäeviti - juustele kannan kaks pumbatäit ja lasen õlil terve öö mõjuda. Lisaks sellele, et see teeb mu juuksed tugevamaks ja läikivaks, lõhnab see nii mõnusalt, tõeline aroomiteraapia.
Igal õhtul, enne uinumist, kasutan ka kätekreemi. Praegu on üsna otsakorral kerge ja geelja koostisega Oriflame Coctail & The City Party Queen kätekreem. Ka selle lõhn on lihtsalt oivaline ja praegu kui veel ei ole nii hirmus külm, pakub see mu kätele ka piisavalt niisutust.
Teine lemmik on Molton Brown Vitamin Lipsaver. See on põhimõtteliselt nagu vaseliin, väga paks ja täiesti lõhnatu. Sisaldab mett, mesilasvaha ja E vitamiini. Hommikul ärgates on huuled pehmed ja mõnusad. Kuna seda leiab üldse väga vähestest kohtadest, siis ilmselt ei hakka ma tegelema selle hankimisega maade ja merede tagant kuigi see seda väärt oleks.
Minu kõige lemmikum silmakreem on Giorgio Armani Regenessence 3.R High Lift Eyes. Minu arvates see tõesti vähendab kortse silmnähtavalt, on väga niisutav ja üldse lihtsalt täiega viimase peal :D
Kehale on mul veel kasutada õige pisut suvel soetatud Oriflame Refreshing kurgi kehakreemist, mis jällegi lõhnab lihtsalt imeliselt! Oma kerge koostise tõttu imendub see sekunditega naha sisse, seega saab kohe pärast kreemitamist linade vahele pugeda. Niisutab täitsa piisavalt ja ostaksin seda veel kui kodus nii suurt kehakreemi ladu juba ees poleks :)


In this little basket I keep my the products I use each night. These are not my all time favourites (though 3 of them are) and the products vary once they get empty, plus I keep there the products I intend to use up next :)
One of my favourites is Kerastase Elixir Ultime hair oil. I use it every other night, 2 pumps is enough for all my hair and I keep it in over night. It makes my hair stonger and shinier and smells just divine - a real aroma therapy :)
Then there's always a hand cream. At the moment I'm using up Oriflame Coctail & the city Party queen hand cream. It's light, gel-like and provides enough moisture for now. Also smells really nice.
The second favourite is Molton Brown Vitamin Lipsaver. It's not scented, has honey, beeswax and vitamin E in it and my lips are soft and nourished in the morning.
The Giorgio Armani Regenessence 3.R High Lift Eyes is in my opinion the best eye cream ever. It really seems to get rid of fine lines and is very moisturising. I really love it!
Another product that I'm using up is Oriflame Refreshing Body Cream that smells like cucumber. It's really light and absorbs in few seconds, so you can jump between your sheets right after applying it. I would repurchase if I didn't have a warehouse amount of body creams at home already :)

No comments:

Post a Comment