Thursday, July 4, 2013

Make Up For Ever Aqua Cream

Täna tahan teile tutvustada oma kreemlauvärvide kuningannat, kes on tõuganud troonilt valgusaastate kaugusele kõik teised kreemjad silmavärvid:
Makeup For Ever Aqua Cream toonis 16.
Tegemist on sillerdava pärlmutrise roosa kreemlauvärviga, mis tuleb 6 grammises potsikus ning on veekindel.
Jällegi suurepärane toode suvel kasutada ning sobib pea kõikidele silmavärvidele :)
Olin enne selle lauvärvi proovimist kasutanud potsikus Benefit'i ja Maybelline'i värve ja pettusin väga. Üks ei kestnud ka aluskreemi kasutades, teised olid vastikud peale kanda ja jäid tükki.
Siis aga proovisin MUFE'i ja ma sain aru, et mitte kreemlauvärvid per se pole halvad vaid ma lihtsalt polnud veel proovinud suurepäraseid tooteid.
Minu arvates on seda kreemlauvärvi kõige mugavam peale kanda sõrmedega. See kandub ilusti sõrmelt laule ja selle hajutamine on imekerge. Samuti pole ohtu, et lauvärv jääb tükiline kui oled pealekandmisel veidi liialdanud. Ka julgen seda pidada tõesti vettpidavaks tooteks, sest see püsib hommikust hilisõhtuni seal, kuhu oled seda kandnud ja ei kaota oma sära ega värvi. Pigment on väga hea ja see ei kogune kortsudesse.
Olles aqua cream'i kasutanud juba mitu kuud, ei näe ma ikka veel, et purgis midagi vähenenud oleks. Vaja on üsna väikest kogust, et oma silmad hurmavaks muuta :) Seega jätkub seda kreemlauvärvi kindlasti väga pikaks ajaks, tuleb vaid kaas korralikult kinni keerata, et õhk ligi ei pääseks.
Kel võimalus, soovitan väga soojalt järele proovida - uskuge mind, te ei haara enam ühegi muu sarnase toote järele ;)


Make Up For Ever Aqua Cream in shade 16 is my new queen of throne of all cream shadows I have ever had. I love this shimmering rosey nude that's suitable for almost every eye-colour.
I've used it for several months now and I don't see any wear off in the jar. You really need the tiniest amount and so the 6g jar will last forever, you just have to carefully close the lid :)
I find it's most convenient to apply using my fingers and it lasts all day long. I believe it actually is waterproof as it says on the packaging. It's highly pigmented and doesn't crease or fade.
If you haven't tried this magnificient product yet I suggest you do, I can swear it will make you reconsider your opinion on cream shadows ;)

2 comments:

 1. Kust seda osta saaks ja mis hinnaga? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. tere Diana,
   MUFE'ga on sellised lood, et mingi valik on müügil www.glowmakeup.ee veebilehel ja Facebookis on ka olemas eraldi lehekülg https://www.facebook.com/pages/Make-Up-For-Ever-Estonia/309687712485677
   hinda ma kahjuks öelda ei oska aga ehk on sellestki infost abi :)

   Delete