Wednesday, April 20, 2016

Empties #21

I love reading other people's empties' posts so I try to write one every now and then.
Maybe I should write these kind of posts more frequently so that the amount of products wouldn't be so overwhelming and you could actually read it through in one go :)

Makeup
Chanel Perfection Lumiere Long-Wear Flawless Fluid Makeup  - this is my most favourite full coverage foundation that I have used myself and on other people and it has always performed flawlessly. I wrote a full review on it HERE and needless to say, would repurchase any time.
Bourjois Healthy Mix Radiance Reveal Foundation - I really like Healthy Mix foundations from Bourjois. This one is great all year round and especially during spring/summer even on my combination skin. It has medium coverage, feels nice on the skin, needs a little touch-up around lunch time and doesn't oxidise. I've been loving it for years and already have repurchased a new bottle.
Bourjois Healthy Mix Serum Gel Foundation - this Serum Gel foundation was perfect for colder seasons when my skin was a bit dryer. I wouldn't recommend it to girls with oily skin and I can't use it during spring/summer because my t-zone gets oily rather quickly. Other than that, it's a nice light to medium coverage foundation that I would repurchase next winter.
Oriflame The One 5-in-1 Wonder Lash Mascara - this mascara is great for every day use. It doesn't give super long or voluminous lashes but allows to put on few coats for dramatic effect without making my lashes clumpy. I especially love the rubber wand that has super short bristles on one side and longer ones on the other. I manage not to get mascara all over my eyelids with it and that's why I ordered the Brilliant Black version during holidays when it was on sale. I already have a third one of this mascara so that means I really really like it :)
Maybelline BROWdrama Sculpting Brow Mascara in Dark Blond - I didn't like this product at all. The wand has a ridiculous ball on the end which purpose I don't understand. The colour had a bit too much red in it and it made my brows really crunchy. I didn't finish this product and will not repurchase.
Essence I Love Stage Eyeshadow Base - another product I was very disappointed with. I have oily eyelids and none of the eyeshadows stay on my lids without it. Unfortunately this eyeshadow primer just didn't do it's job and by lunch time my eyeshadow was all gone or creased.
Avon Eyeshadow Primer in light beige - I can't even count how many of these eyeshadow primer pots I've used up. Next time I'll order from Avon it will once again find itself in my shopping cart :)
Skincare
Stenders Wild Rose Eye and Lip Makeup Remover - I wrote abou the wild rose range from Stenders HERE. I liked it for removing heavy eye makeup which it did very well. I would repurchase in the future :)
Madara Vitalising Soap Wild Fruit - it had a lovely scent, didn't dry my skin out and got me clean. Plus the fact that it has plenty of natural ingredients in it makes it a good product.
Garnier Micellar Cleansing Water - I have a full review on it HERE. I love this product and will probably repurchase over and over again!
Hair & kids
Batiste Dry Shampoo in Clean & Classic Original (x3) and XXL Volume - I think the fact that I have 4 empty Batiste bottles here speaks for itself. My favourite one is of course the orginal but the xxl version is great when I want to achieve super voluminous hair. Like them a lot and will definitely repurchase!
L'Oréal Professionel Nature Tendresse kids shampoo and leave-in detangling conditioner for children - these two products have been my favourite for a long time. It smells nice, is gentle for kids and the detangling conditioner really did its job :)
Avon Hello Kitty Detangling spray - this one was also very effective in detangling but the spritz on it was weird and is weird on the new bottle as well. It sprays the liquid unevenly so you have to pay a bit more attention while using it. Other than that it's a good product :)

:)(:


Tühjade potsikute postitused on ühed minu lemmikutest ning seetõttu püüan neid ka ise kirja panna.
Ilmselt peaksin siiski oma tühjast taarast tihedamini kirjutama, et tooteid liiga palju ja postitus liiga pikk ei saaks. Muidu äkki ei jõuagi tervet kirjutist korraga läbi lugeda :)

Makeup
Chanel Perfection Lumiere Long-Wear Flawless Fluid Makeup  - see on üks minu lemmikuimatest täiskatvusega ja kauapüsivatest jumestuskreemidest, mille kasutamist naudin nii endal kui ka jumestustöid tehes. Kirjutasin sellest pikemalt SIIN ning ostaksin seda toodet igal ajal uuesti.
Bourjois Healthy Mix Radiance Reveal Foundation - Healthy Mix jumestuskreemid meeldivad mulle väga. Healthy Mix on veidi tihkema koostisega jumestuskreem, mis sobib minu nahatüübile nii talvel kui kevadsuvisel hooajal. Keskmise katvusega kreem püsib kenasti peal, ei muuda päeva jooksul värvi ja puudriga tuleb seda üle tupsutada alles pealelõunal. Juba on uus pudel kasutuses ning kindel koht minu lemmikute hulgas olemas :)
Bourjois Healthy Mix Serum Gel Foundation - see seerumiga geelkreemi variant sobis mulle eriti hästi sügistalvisel perioodil kui nahk oli tavapärasest kuivem. Suvisel ajal ma seda siiski oma kombineeritud nahal kanda ei saa. Katvus on sellel kerge kuni keskmine ja üldises plaanis on tegemist väga mõnusa tootega. Lisaks on sellel ka suurepärane lõhn.
Oriflame The One 5-in-1 Wonder Lash Mascara - suurepärane tušš igapäevaseks kasutamiseks. See ei anna supertihedaid ja pikki ripsmeid kuid seda on võimalik peale kanda mitu kihti, et saavutada dramaatilisem tulemus ning seejuures ei kleebi see ripsmeid koledasti kokku. Lisaks on sellel ka ülimugav kummiharjas, kus ühel poolel imelühikesed "karvakesed" ja teisel pool veidi pikemad. Nii ei määri ma kogu oma silmaümbrust täis ning olen lisaks pühadeaegsele Brilliant Black versioonile ostnud nüüdseks ka juba kolmanda tuubi seda tušši :)
Maybelline BROWdrama Sculpting Brow Mascara toonis Dark Blond - mulle see toode ei meeldinud ning ma ei kasutanud ilmselt pooltki tuubist ära. Harjase otsas on mingi arusaamatu pall, mille funktsioonist ma aru ei saa ning see muudab kuivades kulmukarvad kuidagi krõpsuvaks ja kõvaks. Lisaks on Dark Blond toon minu jaoks liiga punaka alatooniga.
Essence I Heart Stage Eyeshadow Base - veel üks toode, mida kasutasin paar korda ja suunasin seejärel prügikasti. Kuna vajan lauvärvide püsimiseks kindlasti aluskreemi, proovisin seda taskukohast varianti kuid lõunaks oli värv kas laugudelt hoopis kadunud või kogunenud vagudesse.
Avon Eyeshadow Primer toonis light beige - ma isegi enam ei tea, mitu potsikut seda Avon'i lauvärvi aluskreemi ma olen ära kasutanud. Järgmine kord kui Avon'ist midagi tellin, on ka see toode kindlasti ostukorvis :)
Nahahooldus
Stenders Wild Rose Eye and Lip Makeup Remover - kirjutasin Stendersi metsiku roosi sarjast SIIN. See vahend tuli eriti hästi toime tugeva silmameigi eemaldamisega ning kuna tegemist on kahefaasilise tootega, oli ka silmaümbruse nahk pärast kasutamist mõnusalt niisutatud :)
Madara Vitalising Soap Wild Fruit - mõnusa lõhnaga dušigeel, mis ei kuivatanud nahka ning pesi mu kenasti puhtaks. Boonuseks ka tavapärasest suurem hulk looduslikke koostisosi.
Garnier Micellar Cleansing Water - sellest imetootest kirjutasin pikemalt SIIN. Absoluutne lemmik meigieemaldusvahend, mida ostan kindlasti üha uuesti.
Juuksed & lapsed
Batiste Dry Shampoo in Clean & Classic Original (x3) ja XXL Volume - fakt, et mul on 4 tühja Batiste kuivšampooni pudelit räägib juba enda eest. Minu lemmik on Original versioon ning XXL Volume annab tõesti väga palju kohevust . Kindel on see, et ostan neid uuesti :)
L'Oréal Professionel Nature Tendresse laste šampoon ja leave-in detangling juustessejäetav palsam lastele - need kaks on olnud minu pikaajalised lemmikud mini-me juustel kasutamiseks. Juustessejäetav palsam harutab pusad kergelt lahti ning jätab juustesse õrna virsikulõhna.
Avon Hello Kitty Detangling spray - see Avon'i pusasprei lastele teeb oma tööd pusade lahtiharutamisel samuti väga hästi kuid nad peaks midagi ette võtma selle pudeli pihustajaga. Juba teasel pudelil pihustab see toodet suht suvaliselt laiali nii, et kasutamisel tuleb olla tähelepanelik. Muidu on toode hea ja kui teil on kodus poised-plikad, kelle juuksed kergesti pusasse lähevad, saab sellest tootest kindlasti abi.

:)(:

2 comments:

  1. Hehee- see Maybelline'i pall on minugi jaoks täiesti arusaamatu ja mõttetu. Mu üks sõbranna lõikas selle palli sealt otsast veel ära, et saaks normaalsema kulmuharja.:D Ma pean tunnistama, et mulle Batiste ei meeldinud- just Originali lõhn hakaks vastu. Ehk peaks siiski Batiste'ile veel võimaluse andma(mõnda muud lõhnaversioni ka katsetama), kuigi ma väga suur kuivšampooni austaja isegi ei ole.:) Hetkel poovin Ruth Grilly Colab omasid. Selle sarja Extreme Volume on pigem tekstuurisprei, mitte niivõrd kuivšampoon.

    ReplyDelete
    Replies
    1. Palusin ka endale tuua neid Colab kuivšampoone ja ausaltöeldes ma ei ole rahul. Varsti teen pikema postituse blogis :)

      Delete