Friday, October 9, 2015

Wishlist: Ilu Sõnum Sügis 2015

Today is the first day of our annual biggest beauty and fashion fair Beauty Word that I always have in my calendar and visit.
The event will be held in Estonian Fairs Centre until Sunday October 11th 6pm.

I went through the list of all the companies that will be represented and came up with a short list of things I'd like to get :)

Living Proof hair products because I don't have a good shampoo in my house at the moment :)
Blendercleanser Solid because I first tried it at MUA school and  it's the best and most effective of all the makeup brush cleansers I've used! 
Seche Vite Dry Fast Top Coat becuase I just can't live without it and 4 similar products I currently use just don't perform as well :)
Dermosil products because I've never tried them :)
Milani Cosmetics because I really lack in blushes and I hope they will have a good selection :)

I will try to show you the stuff I get tomorrow so you'll get the chance to go and grab the ones you like on Sunday the latest :)


Igale ilu- ja moehuvilisele pole mitte mingi uudis, et täna algas Mess Ilu Sõnum Sügis 2015 :)
Vaatasin läbi kõik brändid, kes sel korral esindatud ja tegin enda jaoks nimekirja, kelle boksi kindlasti külastan :)
Homme, laupäeval, lähen jahtima järgmiseid tooteid:

Living Proof juuksehooldustooteid, sest mul on šampoon täiesti otsas :) Neid tooteid leiab Salonshop Baltic boksist :)
Blendercleanser Solid meigivahendite puhastusseep on parim, mida ma proovinud olen! Selle leiab PRO Kosmeetika boksist.
Seche Vite kiirkuivatav pealislakk on minu absoluutne lemmik, milleta ma lihtsalt ei saa hakkama. Mul on hetkel 4 alternatiivset toodet ja ükski neist ei tee oma tööd nii hästi kui Seche Vite! Selle leiab Beauty Pro boksist :)
Dermosil ja Milani Cosmetics tooteid tahaks lihtsalt näha ja katsuda :)
10 comments:

 1. Milani ja blenderclenser jäid kuidagi kahe silma vahele, muud tooted olid täitsa esindatud. Living proof tooted olid äkki 15 euri tükk? kui ma õigesti märkasin :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Living Proofi tooteid ma ei saanudki, sest alles olid vaid niisutavad/siluvad šampoonid/palsamid ja neid minu juuksetüübile vaja ei ole...

   Delete
 2. Kui soov JaneIredale tooteid proovida siis nende minitoodetega kosmeetikakott oli 25 eur (tavahind 79eur).

  ReplyDelete
 3. Ooo, kust Milani tooteid saab?! :) st kas saab kusagilt ka, Eestist, peale ilumessi? :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Messil müüb seda BeautyPro ja nende kodukalt on võimalik mõnda asja osta http://beautypro.ee/en/1518-make-up#/brand-milani kuid valik on üsna piiratud.... ma ei saanudki messilt Milani põsepuna, sest mulle tundus 11€ veitsa kallis hind arvestades, et USAs on see tavaline odavama klassi bränd...

   Delete
 4. Mulle on ka need Milani põsepunad silma jäänud, aga kuna ma hindadega polnud kursis, arvasin et need on odavad. Aga jah, 11€ nende eest küll välja ei raatsiks käia :D

  ReplyDelete
 5. Milani valik pole vist Eesti kuigi hea (beautypro lehelt vaadates) ning hinnad on kah...nagu nad on. Aga sel sügisel ma ei käinudki messil. Olin metsas hoopis.:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. täiesti nõus! mul ikka pidevalt süda tigub verd kui vaatan neid USA blogijaid, kes lisaks soodsale hinnale saavad ka sobimatu kauba tagasi viia. isegi juhul kui seda on juba kasutatud...

   Delete