Thursday, April 23, 2015

Review: Oriflame The One Everlasting Foundation & Professional Make-up Sponge

I recently ran out of all my current foundations (empties post coming up next) and the only ones I had left were my Chanel super long-lasting foundation (review HERE) and another one that's too dark for me at the moment.
 
So, I ordered The One Everlasting Foundation from Oriflame (LINK).
They say that this foundation lasts for 25-hours (who needs to wear a foundation for that long? :D ), is transfer-resistant and also revitalises, renews and protects the skin. I couldn't find any information if it has SPF in it or not.
 
To me it's a nice medium coverage foundation that hasn't irritated my skin nor clogged my pores. I use it as an everyday foundation and it doesn't oxidise or cake up. Also it lasts quite well and I only need to use powder or blotting papers after lunch to get rid of some shine on my t-zone. I ordered the shade Light Ivory and it's a great match for me at the moment. I also like that it comes in a bottle with a pump. All in all, I'm satisfied with this product and I love that it's also affordable (don't forget to keep an eye on special offers which Oriflame has very often).
 
The other thing I ordered at the same time was Oriflame Professional Make-up Sponge (LINK) that I've been using almost every day since I got it.
I can't really compare it to Beauty Blender because I haven't used it but I think it's as good or maybe even slightly better than the Real Techniques Miracle Complexion Sponge which started to shed pretty soon.
The shape of the Oriflame sponge is very comfortable, the pointy tip fits perfectly around and under my eyes. It's soft and bouncy, doesn't absorb a lot of the product and is easy to clean after use.
Once again, I'm happy I got it :)
 
Have you used these products? What are your thoughts on them?
 
 
Hiljuti said mul otsa mitu jumestuskreemi (tühjade potsikute postitus tuleb järgmisena) ning allesjäänud kaks ei vastanud minu igapäeva vajadustele, seega tellisin Oriflame'ist prooviks
The One Everlasting Foundation jumestuskreemi (LINK) toonis Light Ivory, mis mu kahvatu talvise jumega ideaalselt sobib. Hetkel käimasolevas kampaanias saab seda osta soodushinnaga vaid 6.49€ eest.
 
Info Oriflame kodulehelt:
Müügihitt EverLasting jumestuskreem on tagasi parandatud 25-tunnise püsivusega. Määrdumiskindel, ülimugav jumestuskreem FreshFix tehnoloogiaga ultra-püsivaks tulemuseks ja patenteeritud SkinRenew kompleksiga, et nahka taaselustada, uuendada ja kaitsta.
 
Minu hinnangul on tegemist keskmise katvusega jumestuskreemiga, mis püsib pikalt veatu ega muuda päeva jooksul tooni. Päeva teises poole tuleks minu kombineeritud nahale kanda veidi puudrit, et t-tsooni matistada. Nahaärritusi ega ummistunud poore pole see kreem mulle tekitanud. Lisaks meeldib ka see, et kreem on mugavas pumbaga pudelis.
Sellise hinna eest on tegemist väga kvaliteetse tootega.
 
Teine vajalik vidin, mille koos jumestuskreemiga tellisin on Professionaalne jumestuskäsn (LINK), mille tavahinnaks on 3.90€.
Kuna ma pole Beauty Blenderit kasutanud, saan seda võrrelda vaid Real Techniques Miracle Complexion Sponge käsnaga, millest Oriflame'i lilla õde tundub olevat isegi veidi parem. Seda just seetõttu, et RT käsn kulus kiiresti ja sellest hakkasid tükid eralduma.
Oriflame jumestuskäsna kuju on väga mugav, selle teravama otsaga mahub hõlpsalt silma ümber ja alla toimetama. Lisaks ei ima käsn endasse ülearu palju toodet ning seda on lihtne puhastada.
Kokkuvõtteks - hea tööriist, mida olen alates kättesaamisest pea igapäevaselt kasutanud.
 
Kas oled kumbagi neist toodetest proovinud? Kuidas meeldivad?


4 comments:

 1. Ma olen alati imestunud, kui kirjutatakse, et toode on määrdumiskindel. Sellist asja ju ei ole :) Aga muidu olen sama jumestuskreemi testinud ja jättis mõnusa mati tulemuse.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Määrdumiskindel see kindlasti pole :) Ja usutavasti on kõik daamid juba selgeks õppinud, kuidas riietuda nii, et pool meiki rõivastele ei jää ning hoiduvad oma näo pidevast katsumisest :)
   Selliselt talitades võib see jumestuskreem määrdumiskindel küll olla :D :D :D

   Delete
 2. Kas see käsn ka paisub veega? Ja muutub pehmemaks? Ostsin ilumessilt mingi suvalise käsna, sama kujuga mis see. Niiskeks läheb loomulikult kui vee alla panna, aga jääb siiski kõvaks ja kuju ei muutu absoluutselt.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jah, see käsn paisub veega ja muutub pehmemaks. Suurus päris kahekordseks ei muutu kuid paisub märgatavalt :)
   Mulle endale meeldib seda käsna pigem kuivana kasutada aga eks igaühel omad eelistused :)

   Delete