Thursday, November 13, 2014

Worth the hype? (Drugstore)

There's been countless products that's been raved about all over the internet for years.
And of course I've wanted most of them (because if so many of people like them, they can't be bad, right?) and have gotten some.
Some of these are not mentioned that much anymore but I still want to let you know what my thoughts are on these products :)

Lips
NYX Mega Shine Lip Gloss in shade #129 Beige - we don't have NYX in my country so it was double painful (LOL) to hear how most of the Youtubers were praising this gloss for ages. I finally got it in summer this year and... I love the bow on the packaging, that it smells of cherries, is not sticky, wears off nicely BUT... it is nothing extremely special in my opinion to be chasing after it all over the planet.
It's a nice natural rosy pink shade that is suitable for every day wear and even though I like it and don't regret buying it, I was expecting something more.
Revlon Colorburst Lip Butter which I have in shade #095 Creme Brûlée - it was a huge hit all over the net 1-2 years ago. I finally got my hands on this nude beige shade sometime last year and I haven't used it at all. It sits on my lips without blending in, wears off in a very ugly way, isn't that buttery at all and no, in my opinion, it wasn't worth the hype at all. Or maybe it's just this particular shade that's not good? I don't know and since we don't have Revlon in my country also, I'm not able to try other ones.

Concealer
Collection Lasting Perfection Ultimate Wear Concealer which I have in shade #2 Light - there are still a ton of people raving about this concealer and saying that it's one of the best they've ever tried. Yes, it might be true if you're in early 20s, don't have fine lines or dark under eye circles. Since I'm already over 30, I have noticeable fine lines, very dark under-eye circles and I'm a workaholic, this one doesn't satisfy my needs at all. It almost seems to exaggerate all my flaws around my eye area and it creases. Not liking it at all :(
Maybeline Fit Me Concealer in shade #15 - now this one is really worth all the hype. It blends effortlessly with any foundation, has a decent amount of coverage, doesn't crease, highlights perfectly and above all is so affordable! Unfortunately my concealer is empty and I can't find shade #15 anywhere in my local stores. #15 has a pink undertone which is perfect to cover dark blue under-eye area, shades #10 and #20 have yellow undertone which are good to cover blemishes and red spots. Now I just have to search high and low for my beloved #15 because I just can't be without it :D

Eyeshadow
Maybelline Color Tattoo 24hr cream eyeshadow which I have in shades #05 Eternal Gold, #35 On and On Bronze and #70 Metallic Pomegranate - these are the cult cream eyeshadows for at least a million people :) These are perfect to use as a primer or a base for your eyeshadow. But if I use them on their own I have to be extra careful not to apply too much because in that case it will cake up and look patchy. That makes it quite difficult to achieve the exact colour on your eyes as it is in the pot. The shade #05 Eternal Gold is my least favourite both colour and application wise. This shade is not gold, it's yellow and I haven't managed to apply it so that it would look smooth and nice. 
My most used one is shade #35 On and On Bronze which is a nice taupe brown shade. I have to warn you also that these are not just shimmery (with a lot of glitter in them) but full on metallic so bare that in mind. I'm not loving them but I'm using them on days when I'm in a hurry and not striving for a perfect eye makeup. They will do for a quick fix and once they set, they don't move anywhere! :)

Do you agree? Which products have you tried that's been praised a lot and are they worth it? :)


Internet on täis erinevaid tootearvustusi ning on suur hulk kosmeetikume, mida kiidetakse pidevalt üle terve maailma. Olles iluhuviline, tahan ma loomulikult alati ära proovida tooted, mille kiidulaul on lõputu, sest toode peab ju olema väga hea kui miljonid nii väidavad :)
Valisin arvustamiseks välja mõned tooted, millest on palju head räägitud ning mida ise olen kasutanud (sel korral odavamate brändide hulgast).

Huuled
NYX Mega Shine Lip Gloss huuleläige toonis #129 Beige - seda konkreetset tooni on nii palju kiidetud, et kui ma suvel Poolas NYXi müügil nägin, võtsin kogu valikust koju kaasa just selle huuleläike. Pakendil on armas lipsuke, läige lõhnab kirsside järele, ei kleepu ja on üldiselt ilus roosa toon, mis sobib igapäevaseks kasutamiseks. Aga minu jaoks pole see siiski midagi ebatavaliselt head ning kuna ootused olid väga kõrgeks aetud, olen veidi isegi selle huuleläike "tavalisuses" pettunud.
Revlon Colorburst Lip Butter huulepulk on mul toonis #095 Creme Brûlée - paar aastat tagasi olid Revloni Lip Butter'id tõeline hitt. Sain minagi endale selle beežika huulepulga ning ei, see pole kohe üldse hea. Peale kandes jäävad koledad randid, maha kulub inetult ja pole üldse nii kreemine kui nime järgi arvata võiks. Ma ei tea, kas ainult see toon on selline kehvake või kogu kollektsioon aga uut ostma ei kipu kohe üldse :)

Peitekreemid
Collection Lasting Perfection Ultimate Wear Concealer peitekreem on mul toonis #2 Light - seda kiidetakse tänase päevani taevani. Jah, see võib sobida varastes 20ndates, kortsukesteta ja tumedate silmaalusteta noorele neiule kuid olles üle 30ne, arvukate peente silmaümbruse kortsude ja tumedate silmaalustega töönarkomaan, siis minu vajadusi see peitekreem ei rahulda. Lisaks koguneb see vagudesse ja mõnevõrra isegi kuivatab silmaaluseid, muutes kortse veelgi enam märgatavaks.
Maybeline Fit Me Concealer peitekreem toonis #15 - see peitekreem on väga hea ja iga kiitvat sõna tõesti väärt. Seda on kerge hajutada ja see "sulandub" iga jumestuskreemiga, katab tumedad silmaalused, ei kogune vagudesse ning seda saab edukalt kasutada üle terve näo vajalike piirkondade highlight'imiseks. Toon 15 on minu lemmik, sest sel on roosakas alatoon, mis sobib just sinakaslillade silmaaluste peitmiseks, toonid 10 ja 20 (mis mul samuti on) on kollaka alatooniga ning seetõttu pigem sobilikud punetuse katmiseks. Ainus mure on see, et ma ei suuda ühestki Eesti poest tooni 15 leida. Aga mul on seda väga vaja, sest praegune tuub on juba ootamas tühjade potsikute postitust.

Silmad
Maybelline Color Tattoo 24hr kreemjad lauvärvid on minul toonides #05 Eternal Gold, #35 On and On Bronze ja #70 Metallic Pomegranate - need kreemjad lauvärvid töötavad väga hästi lauvärvi aluskreemina või põhjana suitsusilmale. Kui aga tahta neid lauvärve üksinda kasutada, tuleb olla ettevaatlik, et liiga palju kreemi laugudele ei satu, sest siis läheb see kuidagi tükki ja on ebaühtlane. Kõige vähem meeldib mulle toon 05 Eternal Gold, sest see on lihtsalt kollane. Kõige rohkem kasutan aga tooni 35 On and On Bronze päevil, mil on kiire ning täiuslikku silmameiki ei jõua teha. Väga hea omadus on see, et kui kreem on laugudel kuivanud, ei liigu see sealt enam mitte kuhugi, küll aga on need lauvärvid väga sädalevad ja lausa metallikud, seega need, kes nii palju sillerdust ei armasta, võiks mõne muu brändi poole kiigata :)

Oled siit nimekirjast mõnda toodet proovinud? Kas oled minuga nõus? :)

8 comments:

 1. Ma üritan praegu üht Revlon huulevõid (Berry Smoothie) lõpuni kasutada. Kui varem pisteliselt kasutasin, siis tundus, täitsa OK toode, aga nüüd olen üritanud iga päev sellega huuli võõbata ning arvamus läheb iga päevaga negatiivsemaks. Kuidagi sulav koostis, aga mitte heas mõttes.Ei ole ka eriti niisutav minu arvates. Maha kulub ruttu ja tõesti kuidagi inetult.

  ReplyDelete
  Replies
  1. mul on paar Revloni "klassikalist" huuleläiget ja need meeldivad küll väga... aga see vist ongi nii, et ühe brändi kogu kosmeetika lihtsalt ei saa olla ühtlaselt suurepärane... :)

   Delete
 2. Mul on kasutusel Fit Me peitekreem ja olen rahul.
  Kunagi ostsin palju-palju kiidetud Loreal True Match jumestuskreemi ja see oli minu nahal küll õudus kuubis :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. ma olen isegi True Matchi mitmel korral riiulitel näppimas käinud aga ostmiseni pole veel jõudnud... hirmsasti tahaks kõigepealt testrit proovida aga meil siin pole testrite jagamine üldse kombeks, eriti odavamate brandide hulgas :)

   Delete
 3. Mul on Revloni sama huulepulk, kuid toon Pink lemonade. Värv on sarnane, pisut roosakam ja tõsiselt mu lemmik. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. seda on lohutav kuulda :) võimalik, et just see toon, mis minus on, on selline kehvapoolne :)

   Delete
 4. Shokran (Thanks ) a ton for this extremely helpful article :) I am a beauty & girly things lover and over 30 as well , from Egypt and most of these hyped products are very hard to find on my country . This article saved me a lot of money & .:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. thank you for your lovely feedback :)
   it makes me very happy that my post was helpful :)

   Delete