Friday, November 21, 2014

Uus meesteriiete e-pood denim24.ee

This post is in Estonian because it's about a new local online shop for men.

Jätkan oma kingiideede teemat ka selles postituses :)
Mul on reaalses elus juhtunud mitu korda, kus lähen meessoost sõbraga poodi kaasa ning ta väljub sealt mitme kotitäie uute rõivaste ning üldse mitte suure eelarveauguga. Endale soetan rõivaid ja jalanõusid enamasti just veebipoodidest aga millistest, pajatan mõnes järgmises postituses pikemalt kui huvi on :)
denim24.ee on uus e-pood, mis on suunatud trenditeadlikule mehele ning kust leiab nii särke-pluuse, teksasid-pükse kui ka jakke ja kampsuneid.
E-poe rõivavaliku stiil on nooruslik ja tänapäevane ning hinnad üsna taskukohased. Muide, novembri lõpuni kehtib kogu kaubale -50% allahindlus kui kasutad sooduskoodi D24MOVEMBER14, nii et kui mehele/ pojale/ vennale või isale on vaja näiteks viisakat jakki või pükse/teksasid, tasub denim24.ee poodi kindlasti kiigata :) Miks mitte soetada ka jõulukingid juba varakult, et poleks tarvidust Jõulukuul massidega poodides rüseleda  :)
Panin omalt poolt kokku ka väikese kollaaži toodetest, mis mulle silma jäid ning mida oma lähedastele soetaksin. Ei maksa end lasta heidutada sellest, et kõik minu poolt väljavalitud riided on nii tumedates toonides. Värvilisi ja erksaid rõivaid leidub e-poes hulgi, lihtsalt minu eelistus on alati pigem tume ja neutraalne :)

Vasakult paremale:
1. Mish Mash Vintage Night Slim on sobivad kitsalõikelised teksad nii tööle kui (üli)kooli, mis on ühtaegu nii moodsad kui viisakad.
  2. Mish Mash Basement Tapered on nooruslikud ja trendikad püksid nooremale meesterahvale.
  3. Mish Mash Navy/Org Frontier on pealtnäha tavaline triiksärk kuid kliki kindlasti lingile, et näha, kui ootamatu on selle särgi väljanägemine tegelikult :) Saadaval kahes värvivalikus.
  4. Mish Mash Monty särgi puhul võlusid mind väikesed erilised detailid, mis annavad muidu tavalisele särgile veidi isikupära juurde.


Vasakult paremale:
1. D555 Clarke Polo juures võlusid mind jällegi huvitavad detailid krael ja varrukatel.
  2. D555 Quinten Hood Black tundub peale vaadates nii mõnus ja soe, et kannaksin seda hea meelega isegi :) Saadaval ka veinipunasena.
  3. D555 Cosmo Quilted Jacket sobib kandmiseks sügistalvisel hooajal ja on oma tagasihoidliku disainiga pretensioonitu valik.
  4. D555 Arrigo Faux Leather Jacket – kuna ma ise armastan nahkjakke jäägitult, riietaksin ka oma meespoole kindlasti näiteks sellisesse nahktagisse :) 
E-poest tellimine on kiire ja lihtne, pakk saadetakse 2,99€ eest sinule sobivasse SmartPOSTi pakiautomaati 1-3 päevaga. Kui toode mingil põhjusel ei sobi, saab selle 14 päeva jooksul tasuta tagastada ning ümber vahetada.
Kuidas tundub?

 *         Sponsoreeritud postitus

No comments:

Post a Comment