Thursday, October 9, 2014

Moekuulutaja & Ilu Sõnum

This post is in Estonian because it's about two great events held this weekend - a local fashion event Moekuulutaja in Tartu Kaubamaja on October 10 and 11 and a beauty fair called Beauty Word that's held in Tallinn in Estonian Fairs Canter on October 10-12  :)
 
 
Armsad moe- ja iluhuvilised!

Sel nädalavahetusel on toimumas lausa kaks suurepärast üritust, mida võimalusel külastaksin mõlemat!!!
 Paraku Tartusse ma sel korral ei jõua kuid need, kes pesitsevad lõunapool, peaks ilmtingimata külastama 10.-11. oktoobril Tartu Kaubamaja, kus toimumas järjekordne Moekuulutaja !
Moepidu kestab Tartu Kaubamajas juba alates esmaspäevast kuid just homme ja laupäeval on võimalik oma silmaga näha algavaks hooajaks kokku pandud moeetendusi nii naistele, lastele kui ka meestele.
Lisaks on avatud ka juba traditsiooniks saanud POP-UP kauplus, kus sel korral esindatud kodumaiste kaubamärkide värsked kollektsioonid :)
Moekuulutaja tiim saatis mulle ka pisikese kingikoti, mille eest suur AITÄH ning kotis peitunud Escada Joyful lõhna- ja kreeminäidis tekitasid minus vastupandamatu vajaduse järgmiseks just see parfüüm endale soetada :)
 
***
Alates homsest kuni pühapäevani ehk 10.-12. oktoobril toimub Tallinnas, Eesti Näituste Messikeskuses iga iluhuvilise aasta tippsündmus - mess Ilu Sõnum 2014 .
Kuigi mul on igale päevale juba mõndagi planeeritud, pigistan mõnetunnise messikülastuse nui neljaks oma plaanidesse :)
Sellelt messilt olen alati saanud suurepärase hinnaga kvaliteetseid kosmeetikume ning kogu see melu on ühele asjaarmastajale parim ajaveetmisviis :)
Messi kodulehelt saab endale välja printida ka flaieri, millega pääseb messile vaid 3 euro eest.
 
Mõnusat nädalalõppu ja häid moe- ning iluoste :)


No comments:

Post a Comment