Saturday, February 15, 2014

NOTD: YSL La Laque #43

Võõpasin oma küüsi selle ilusa tumerohelise küünelakiga, mis kahe kihiga näeb välja justkui must. Samas, teatud nurga alt on märgata, et tegemist on siiski rohelisega, milles veidi ka erinevat värvi imepeeneid sädelevaid osakesi. Kiri pudelil lubab kauakestvat tulemust kuid minu puhul see ei kehti - esiteks on mu küüneplaat liialt pehme ja vetruv, teiseks pesen nõusid käsitsi ja üldse solberdan vees rohkem kui see nahale ja küüntele kasulik on :)

Minu küüntel on kaks kihti YSL La Laque Long-lasting Nail Laquer küünelakki toonis 43 ja pealislakina kasutasin Revlon Quick Dry Top Coat'i.


On my nails is two coats of YSL La Laque Long-lasting Nail Laquer in shade 43 and I used Revlon Quick Dry Top Coat on top.
This nail polish looks like black but under a certain angle you can see it is actually dark green with multicoloured sparkles in it. Yet they are so subtle it doesn't look tacky at all :)
This nail varnish promises to be long-lasting but that's never the case with me. There is just no way a polish lasts more than two days on my soft nails. Plus I soak my hands in water too many times a day and do the dishes.
Nevertheless, I love this colour!! :)

6 comments:

 1. Väga ilus toon!

  rubyblogi.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Väga ilus toon.
  Minule meeldivad ka igasugused lakid, mis kaugelt paistavad mustad, kuid lähemalt uurides saab aru, et tegemist on siiski tumepunase, tumelilla või näiteks tumerohelise värviga. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh! Mulle ka, nii et meid on maailmas vähemalt kaks :)

   Delete
 3. Replies
  1. aitäh! on tõesti ja see lakk on oluliselt vähendanud minu hirmu roheliste lakkide ees :D

   Delete