Tuesday, October 8, 2013

Moekuulutaja 2013

Ilmselt pole ühelegi ilu- ja moehuvilisele uudiseks see, et Tartu Kaubamajas toimub 7.-13. oktoobril Moekuulutaja moenädal. Selleks puhuks avatakse kaubamaja 3ndal korrusel Eesti disaini pop-up pood, kus esindatud kodumaiste disainerite koorekiht.
Mul on isiklik kogemus kahe esindatud disaineri/brändiga - eelmise aasta augustis käisin Marimo sügistalvise kollektiooni moeõhtul, mis toimus Butterfly Lounge'is, mille raames avati ka Arno Mikkori fotonäitus samast kollektsioonist.
Kaubamärgi Kalle HT disaineri Kalle Aasamäega kohtusin siis, kui otsisin rätsepa, kes just meestele ülikonna õmbleks. Minule jäi Kallest väga sooja inimese mulje, kellega oli lihtne suhelda. Meie koostöö sujus vaatamata ajanappusele ladusalt ja väga kiirelt :)

Haruharva juhtub seda kui ma soovin, et elaksin kuskil mujal kui oma kodulinnas Tallinnas. Terve selle nädala jooksul kadestan kõiki Tartus ja Lõuna-Eestis elavaid inimesi ja ei välista, et ei saa kiusatusele vastu panna ning külastan heade mõtete linna ja Moekuulutajat :)

Aitäh Moekuulutajale ka mulle saadetud rikkaliku kingituse eest :)

pic from here
There is a fashion week called Moekuulutaja held in the biggest deprtment store Tartu Kaubamaja in Tartu, south of Estonia.
On the 3rd floor of the store, they opened a pop-up shop of the most famous Estonian fashion designers which will be open for whole of this week until November 13th.


No comments:

Post a Comment