Tuesday, September 10, 2013

Oriflame Skin Dream BB Cream

So, I've been using Oriflame Skin Dream BB Cream for about a week now and it's time to give you my first impressions review :)
It evens out my skintone, moisturises it, gives it a subtle glow and has SPF 30 in it. It's creamy, so I like to apply it with a stippling brush. It almost doesn't have any scent and it hasn't irritated my skin. Also, you need a tiny drop to cover all of your face. I like that it comes in a 30ml tube - that way I will use it up :)
It doesn't cover big blemishes or red pimples and it starts to get a bit oily in my T-zone by the evening. 
I have it in shade Light but it also comes in Fair and Medium.
Overall, I like this bb cream and will continue using it until my summer tan fades :)


Veidi enam kui nädal tagasi ostsin Oriflame'i uudistoote - Skin Dream BB kreemi.
Toote info kodulehel 
Kõik ühes lahendus: jumestus, nahahooldus ja SPF kaitse. Peidab hetkega pigmendilaigud, iluvead, ebaühtlase nahatooni ja vähendab pooride suurust. Niisutab ja kingib perfektse kumava nahatooni. Sisaldab SPF 30.

Umbes nädalase kasutamise järel saan öelda, et see tõesti ühtlustab nahatooni kuid suuremaid iluvigu ei kata. Annab vaevumärgatava kuid ilusa kuma nahale. Niisutab ega ole tekitanud mu näonahale ärritust või põletikulist reaktsiooni. Meeldib tugev päikesekaitse ja see, et toode on peaaegu lõhnatu. Kreemi on tuubis 30ml ja korraga kulub seda väga vähe. Mulle meeldib ka see, et kreemi pole tuubis ülemäära palju, see tagab selle, et kasutan hooaja jooksul terve koguse ära ja tuubi ei jää mingit mõttetut väikest tilka riknema.
Koostiselt on see üsna kreemjas, seega eelistan bb kreemi nahale kanda stippling pintsliga.
Minu kombineeritud näonahal hakkab see õhtuks t-tsoonis läikima, seega blotting-paberid või tolm/presspuuder võiks käepärast olla.
Minul on toon Light, mis on keskmine ja sobib hetkel mu nahatooniga veatult.
Saadaval edasimüüjate kaudu veel kahes toonis Fair ja Medium, hinnaks praeguse sooduka ajal 6,99 €.

Kokkuvõtteks: hea kreem, mida kasutan rõõmuga edasi veel niikaua kuni suvine jume nahal :)

2 comments:

 1. Mulle samuti meeldib see kreem!:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. see on Oriflame'ilt teine jumestuskreem (või sellelaadne toode), mida proovinud olen ja rahul olen nii eelmise kui ka selle uue bb kreemiga :)
   mõnikord on ka väga odav kaup täiesti väärt ja väärikas :)

   Delete