Thursday, August 22, 2013

Kingitused Valgevenest / Gifts from Belarus

Augusti alguses käisid meil külas sugulased Valgevenest ning nagu slaavi hingele kohaselt, külvasid nad meid üle suure hulga kingitustega. Kuna teadmine minu kosmeetikahullusest oli ka neil olemas, toodi mulle proovimiseks mitu põnevat toodet :)
Firmalt Belita Cosmetics sain kolm Bio + sarja toodet, mis sisaldavad musta kaaviari - taastav šampoon, taastav mask/palsam ja pinguldav kehakreem. Šampooni ja palsamit kasutan praegu ja midagi halba ei saa küll öelda. Pinguldavat kehakreemi pole ma veel proovinud kuid küllap varsti ka seda katsetan.
Šampoon ja palsam on mõlemad erksat türkiisivärvi ja lõhnavad imehästi, väga värskelt ja kurgiselt, mis teadagi, mulle hirmsasti meeldib :) 
Eriti hea meel on kahe huulepulga üle - mustas pakendis Viteks Classic huulepulk toonis 156, mille nimi on tõlkes Roosa päikesetõus (swatch alumisel pildil). Matt ja koostiselt kuivapoolsem huulepulk, mis püsib üpris kaua ning on päevitunud näonahaga eriti ilus.
Punases ümbrises peidab end Viteks Charmgold huulepulk toonis 147 Sädelev safiir. See pulgake sisaldab sädelevaid osakesi, on veidi tagasihoidlikuma värvi ning kreemjama koostisega.
Viimane on armas beebiroosa küünelakk samuti firmalt Viteks - Pro Nail toonis 29 Roosa edelweiss (kas seda kirjutatakse nii?). Proovisin seda paarile küünele ning vaja läheb kindlasti kahte kihti.
Mina olen rahul :)


In the beginning of August my relatives from Belarus brought me some gifts to try out.
I got three items from Belita Cosmetics Bio + range - shampoo, conditioner/mask and lifting body cream. I'm using the shampoo and conditioner at the moment and I can say they are pretty decent products :)
Then there were two lipsticks - Viteks Classic in shade 156 Pink sunrise (in black tube) and Viteks Charmgold in shade 147 Flickering sapphire. I like them both and use almost daily.
And last but not least a lovely baby pink nail polish Viteks Pro Nail in shade 29 Pink edelweiss.

Unustasin sootuks, et kingikotis peitis end veel ka ripsmetušš - Amore 4D, mis lubab anda kunstripsmete megaefekti :D Seda ta loomulikult ei tee kuid sobib igapäevaseks kasutamiseks ning õhtul välja minnes võib koguni kolm kihti tušši peale kanda ilma, et ripmsed koledasti kokku kleepuksid. Kasutan seda ripsmekat hetkel igapäevaselt ning armastan selle juures ka fakti, et suurema osa saab maha pesta sooja veega.
Eleriinu soovile vastu tulles pildistasin üles ka juuksetoodete sisu - eksole ju ilusat värvi? :)


I forgot to include another beauty product I got - Amore 4D mascara that promises to give you the mega effect of false lashes. Well, it's doesn't do quite that but I like it anyway. You can put on 3 coats without glueing them together plus you can wash most of it off with just warm water.
And since one of my lovely readers asked to take a photo of the magnificent colour the hair products have then there you go! :)

3 comments:

  1. Tee pilti šampoonist ja palsamist, ma tahaks nii näha seda türkiissinist sisu :). Veits imelik siinpool, aga päriselt pakub huvi.

    ReplyDelete