Monday, March 25, 2013

Soodsad ostud / Budget haul

Täna näitan teile oma hiljutiseid soodsaid oste. Ma pole praktiliselt midagi veel kasutada jõudnud, sest kaup on nii uus ning paari asja hakkan kasutama alles siis kui viimased piisad praegu kasutuses olevatest lõplikult otsa saavad :)
Ühes varasemas postituses kirjutasin, et uus (no nüüdseks juba kohe-kohe läbi saav) Oriflame'i kataloog üllatas mind paari põneva tootega, seega pidin need kohe endale saama :)
Täna käisin oma nodil järel ja tõin koju Pure Skin Spot SOS geeli (3,99 €), sest minu TBS teepuu geel põletikuliste punnidega võitlemisega hakkama ei saa. Eks näis, kas see geel aitab hädast välja. Geelis sisalduv salitsüülhape tõotab küll head :)
Tellisin ka uued Lip Impact huulevärvipliiatsid toonides Vibrant Almond ja Striking Rose (hinnaks 4,59 €). Proovisin mõlemaid. Esimene neist on üsna neutraalne, veidi sädelev pruunikasroosa. Selles toonis olen veidi pettunud, sest pildil paistis see roosam aga päevasel ajal tööle vms hakkan seda ikkagi kandma. Seevastu Striking Rose on väga ere fuksiaroosa, mis sobib eriti hästi õhtul kandmiseks. Koostiselt üsna pehmed, veidi niisutavad ja päris hästi püsivad. Olen rahul :)
Silma jäid ka kajal silmalainerid toonides Mystic Purple ja Magic Ivory (3,99 €). Alumistel piltidel on näha, kuidas need nahale jäävad. Magic Ivory sobib minu arvates eriti hästi silma sisenurka :)
Laupäeval käisin kolamas Magristrali keskuse L-Cosmeticu poes, mis on mulle Miuu blogist tuttavaks ja kuidagi väga sümpaatseks saanud. Olin šampooni, näo- ja kehakoorija otsinguil kuid kahjuks ei leidnud neid, mida Miuu kiitnud oli. Seega tutvusin lihtsalt valikuga ja ostsin ehku peale  BIO mahtu ja kohevust andva šampooni (1,77 €), mis on parabeenivaba, sisaldab avokaado ja jojoba õli, keramiidi ja vitamiine. Lisaks lõhnab see täiesti oivaliselt!
Näo koorimiseks valisin Tšistaja Linija puhastava koorija aprikoosikivi tükikestega, mis on mõeldud normaalsele ja kombineeritud nahale (1,79 €). Loodan, et see pole liialt karm ja abrasiivne :)
Keha koorimiseks leidsin väga huvitava toote - riisiga kooriva kreemi (4,29 €). Kreem tuleb kanda ringjate liigutustega kehale ja seejärel maha pesta. Välja näeb nagu tavaline kehakreem ja lõhnab nagu looduslik apteegikreem :D


Here's a little budget haul I made during last weekend. I got some new stuff from Oriflame, two of their  Lip Impact Crayons in Vibrant Almond and Striking Rose. You can see the swatches of both above and I must say, the pink one is really a very bright fuchsia. This photo doesn't do it justice.
They are very soft, quite moisturising and stay on for hours. Me likey :D
Then I got two kajal eye liners in Mystic Purple and Magic Ivory. Haven't used them yet, so will review them some time later :)
And I got myself the Pure Skin Spot SOS gel because my The Body Shop tea tree gel doesn't help with the issue at all.
From a local shop L-Cosmetics that sells mostly Russian brands, I bought BIO volume and rich shampoo with avocado and jojoba oil, keratin and vitamins, face scrub with apricot and body scrub with rice that is in form of a cream. We'll see how I'll like them :)

2 comments:

  1. Mhh, ma juba ise ka ootan pikkisilmi, millal mu lemmik näokoorija taas lettidel on, sest nagu ma Viru keskuse L-Cosmetics müüjalt aru sain, pidi see olema kuum kaup ning pidevalt otsas :D Eks ootame ja loodame, et satub õigel ajal jaole jälle :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. kui peale satud, anna oma blogis märku, siis tean poodi joosta :)

      Delete