Friday, February 22, 2013

YSL vs Dior vol 2

Tänases postituses võistlevad järjekordselt kaks eksklusiivkosmeetika toodet Yves Saint Laurent'ilt ja Dior'ilt.
Tulle astuvad: YSL Volupte Sheer Candy toonis nr 4 ja Dior Addict toonis 750 Rock'n'Roll huulepulgad.
Pakend - high-end  brändidele kohaselt on mõlemad huulepulgad pakendatud imeilusatesse vutlaritesse. Eksole need ju nii isuäratavad ja just sellised, et neid poodi jätta pole kellelgi südant. Punktid välimuse eest saab minult siiski YSL :)
Koostis - mõlema puhul on tegemist pigem tooniva huulepalsami kui huulepulgaga. Mõlemad on väga niisutavad ja muudavad huuled pehmeks ja mõnusaks. Koostiselt on Dior veidi kuivem ja YSL tõsiselt niisutav ja "rasvane". Kuna mulle kuiva koostisega huulepulgad väga ei istu, siis ka koostise eest lähevad punktid YSL-ile.
Pigment ja kestvus - huultele kandes jääb erksam ja tugevam tulemus Dioriga. Kuigi peale vaadates tundub, et tegu on väga ereda punase tooniga, on tegelikkus hoopis mahedam ja huultel pigem roosaka alatooniga. Kui ma esmalt selle huulepulga avasin ja seal ohtralt sädelevaid osakesi silmasin, ehmatasin ära. Mulle ei meeldi pärlmutter huultel. Õnneks ei ole seda sädelust huultel märgata ja tulemus on hoopis kenasti läikiv. YSL'i toon pole samuti nii punane kui tuubis tundub vaid on pigem fuksiaroosat tooni. Õnneks mitte väga pilkupüüdev vaid hoopis sobiv päevase meigiga kandmiseks. Tulemus on samuti kenasti läikiv, jääb lausa mulje, et huuled on märjad :)
Kestavad mõlemad umbes paar tundi ja peale söömist-joomist tuleks värvi uuesti peale kanda. Kuna nende koostis on nii mõnus, siis pole mul mitte midagi selle vastu, et päevas mitu korda oma huuli hellitada :)
Kuluvad mõlemad maha ilusti ja ühtlaselt ning ka ei määri huulte ümbrust ega kogune kortsukestesse.

Nende kahe toote võrdluses kuulub minu süda ja eelistus siiski YSL Volupte Sheer Candy'le. Mulle meeldib selle kerge ja üliniisutav koostis rohkem ning ka selle huulepulga lõhn on lihtsalt imeline :)
Samas kavatsen mõlemad tuubid lõpuni ära kasutada, sest tegemist on üliheade ja mõnusate toodetega, mis on täpselt my cup of tea :)

 
Today's post is about two lip products that I really like - YSL Volupte Sheer Candy in shade 4 and Dior Addict in 750 Rock'n'Roll. Both are rather tinted lipbalms than "real" lipsticks in my opinion. YSL is very moisturizing and slick, Dior is a bit dryer but still moisturizes quite well. Both of the shades might frighten those who are afraid to use bright colours but believe me, these are very sheer and both are rather pink than red on your lips so they are suitable for school/work. They last for about 2 hours and wear off nicely without smudging.
In comparison I like YSL Volupte Sheer Candy a bit more, mostly because it moisturizes better, I like the scent of it (it's really yummy) and the packaging is prettier :)
I love them both, will use them up and I think they are both worth repurchasing :)

2 comments:

 1. Need postitused ei ole üldse head, sest peale slliste postituste lugemist tunnen, et ma VAJAN ka ühte neist huulepulkadest :)
  Hea ülevaadet toodetest!

  ReplyDelete
  Replies
  1. :D
   jah, eks see nii ole. olen minagi ilublogidest ja YT videotest ajendatuna KORDUVALT oma kukrut kergendanud :)

   Delete