Sunday, January 27, 2013

Sleek eyeshadow palettes

I've been waiting for a nice daylight to share with you one of my most favourite eyeshadow palettes and capture their true colours and beauty on a photo.
I have two palettes from i Divine range - Oh So Special no 658 (on the left) and The Original no 594 (on the right). Oh So Special has both matte and shimmering shadows, in The Original I can only see one matte shadow which is the black one. I would recommend to be careful about the fall-out if you get too much on your brush, so definitely tap off the excess in order not to get the shadow under your eyes.
I love these mineral based eyeshadows, they are really highly pigmented (I literally swiped the shadows once and you can see the result on the photos), they last long, all palettes have twelve gorgeous colours in total of 13,2 grams, they are very affordable and they ship to my country!
If you want to get more information and see all the wonderful palettes check the Sleek MakeUp site but be careful, you might get addicted ;)


Tahtsin juba ammu teiega jagada oma suurt vaimustust Sleek lauvärvipalettidest. Ootasin selleks üht vaba hetke, mil on piisavalt valge, et päevavalguses teha foto, mis neid imelisi värve võimalikult tõetruult edasi annaks. Loodan, et saate aimu :)

Minu valduses on kaks paletti sarjast i Divine.
Vasakpoolsel pildil on Oh So Special nr 658 ja parempoolsel The Original nr 594.
Need lauvärvid on ülihästi pigmenteeritud, tõmbasin näpuga sõna otseses mõttes korraks üle lauvärvi ja tulemust näete fotodelt. Oh So Special paletis on nii matte kui sädelevaid toone, The Original'is suudab minu silm tuvastada mattidest toonidest vaid ühe ehk musta.
Ma armastan neid lauvärve, pigment on suurepärane, kestavad kaua, on mineraalsed, kummaski paletis on 12 kaunist tooni kokku 13,2 g ja hind on neil vaid 10 €. Veidi tuleks olla ettevaatlik pudenemise osas ehk et kui pintslile liiga palju lauvärvi satub, siis on kindel, et osa sellest pudeneb ka silmade alla. Seega soovitan pintslit veidi koputada, et üleliigne pudeneks maha, mitte silma alla ;)
Palette saab tellida ka Eestisse, postituse hind on 2,20 €.
Rohkem infot saab Sleek MakeUp kodukalt kuid hoiatan, neil on nii palju imekauneid palette, et neist võib sõltuvusse sattuda ;)

No comments:

Post a Comment